شرکت: های تاکسی

ساعت کاری ما عقربه ندارد پس همین الان رزرو خود را انجام دهید!

رزرو آنلاین یا تلفنی تاکسی برای رفت و آمد به فرودگاه، همیشه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مسافرهاست؛

اینکه راننده حساسیتی روی تعداد نفرات و میزان بار نداشته‌ باشه، اینکه خودش رو سر موقع برسونه، اینکه ماشینش به اندازه کافی تمیز و باکیفیت باشه، اینکه اگر نیاز بود تا چند ساعت و حتی چند روز دراختیار باشه، اینکه از چند روز قبل بشه رزرو ماشین رو انجام داد، از دسترس بودن پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز مطمئن بود و کلی مسئله و چالش دیگه

که ما سعی کردیم در، های تاکسی همه اونها رو از بین ببریم و امنیت و راحتی رو به مسافرانمون هدیه کنیم. 

رزرو تاکسی فرودگاه - های تاکسی

ویژگی راننده‌ها و تاکسی‌های فرودگاهی های تاکسی:

1.تمامی راننده‌های ما باسابقه و مجرب هستند و دوره‌های مختلف روابط عمومی و سلامت رو پشت سر گذاشتن.


2.خودروهای فعال در مجموعه ما، معدود و مدل‌های ساخته شده بین سال‌های 2013 تا 2017 و همگی هم نو و بسیار باکیفیت هستن.


3.راننده‌های های تاکسی در سطح شهر تهران مستقر و در مناطق مختلف قرار گرفتن؛ به همین دلیل هم می‌تونن خودشون رو در کمتراز یک ساعت به موقعیت مکانی مشخص شده برسونن و مسافر رو به مقصد هر کدوم از دو فرودگاه مهرآباد یا امام خمینی سوار کنن.


4.تعداد قابل توجهی از راننده‌های ما به چند زبان زنده دنیا مسلط هستند و می‌تونن به‌راحتی با مسافرین و یا مهمانان خارجی ارتباط برقرار کنن.


5.قابلیت استعلام کد خودرو از حراست فرودگاه فراهمه و مسافرین می‌تونن از صحت تاکسی که به‌صورت آنلاین یا تلفنی رزرو کردن، مطمئن بشن.


6.بیمه مسافرین، بارشون و ماشین توسط تیم پشتیبانی های تاکسی انجام می‌شه. 


خدمات فرودگاهی منحصر به فرد های تاکسی:

ما در مجموعه های تاکسی، برای راحتی و آرامش مسافرانمون، دو خدمت ویژه و منحصر به فرد پیش‌بینی کردیم:


1. سرویس در اختیار:

تاکسی‌های فرودگاهی های تاکسی رو می‎شه به‌صورت دراختیار هم استفاده کرد؛ هم داخل شهر و هم به‌صورت بین شهری؛ مثلا توریست‌ها و یا افرادی که می‌خوان برای تفریح، کار و… از شهری به شهر دیگه برن و ترجیح می‌دن از ماشین شخصی‌شون استفاده نکنن یا اینکه اطلاعات زیادی راجع به شهر مقصد ندارن، با یک تاکسی، هم به شهر موردنظرشون سفر می‌کنن و هم درصورت تمایل، می‌تونن با همون تاکسی به شهر مبدا برگردن.


سرویس دراختیار های تاکسی، برای افراد پرمشغله‌ای که برای دنبال کردن برخی از فعالیت‌های روزانه‌شون وقت خالی ندارن و ترجیح می‌دن در فرصت‌هایی مثل حضور در تاکسی به اون ها رسیدگی کنن هم، بسیار کاربردیه؛

مثلا دیگه نیاز نیست مسافر نگران مسائلی مثل جای پارک، شلوغی مکان‌های مختلف، طرح ترافیک، جریمه شدن یا تصادف و… باشه در نتیجه وقت اینو داره که با خیال راحت و بدون محدودیت، همزمان با اینکه داره به مقصد می‌رسه یا از مبدا برمی‌گرده، به فعالیت‌ها و ترجیحات خودش رسیدگی کنه.


های تاکسی، مشکل تردد مسافرین به بخش هایی از شهر (خصوصا) که شامل طرح ترافیک و آلودگی هوا می‌شه رو هم برطرف کرده؛ تاکسی‌های ما، محدودیتی برای تردد به این مناطق ندارن و افراد می‌تونن بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی، به این محدوده‌ها رفت و آمد کنن.


2. سرویس پیک آپ یا استقبال از مسافر:

تشخیص راننده ماشین‌های شخصی از راننده‌های تاکسی، همیشه کار سختی بوده؛ اینکه امنیت خود مسافر و یا افراد خانواده و دوستانش حفظ بشه، نکته مهمیه که در بعضی مواقع که فرودگاه خیلی شلوغه یا پرواز موقع شب در فرودگاه می‌شینه، به نگرانی اصلی افراد تبدیل می‌شه.

ما برای رفع این موضوع، سرویس پیک آپ و استقبال از مسافر رو پیش‌بینی کردیم که می‌تونه این دغدغه رو، به‌راحتی حل کنه.


فقط کافیه فرد، ساعتی نشستن پرواز خودش یا اعضای خانواده و دوستانش رو، به پشتیبانی های تاکسی اعلام و تاکسی رزرو کنه.


راننده‌های ما، قبل از ساعت اعلامی، در گیت حاضر می‌شن و تا هر زمانی که نیاز باشه، اونجا منتظر می‌مونن تا مسافر رو سوار کنن و با امنیت کامل به مقصر برسونن.


سرویس پیک آپ های تاکسی، مخصوص توریست‌ها و افراد خارجی هم هست؛ افرادی که امکان ارتباط برقرار کردن براشون سخته یا نمی‌تونن به‌درستی راننده موردنظرشون رو پیدا کنن، می‌تونن از این سرویس استفاده کنن.


راننده، با نوشتن اسم و مشخصات مسافر، به استقبالش در گیت فرودگاه می‌ره و تا زمانی که بتونه پیداش کنه، منتظرش می‌مونه.

لازم به ذکره که این سرویس، برای اولین بار در ایران اجرا می‌شه…


رزرو آنلاین یا تلفنی تاکسی‌های فرودگاهی؛ بدون نگرانی و در هر ساعت از شبانه روز

ما در تمام طول 24 ساعت شبانه روز، در تلاشیم تا رفت و آمد افراد از هر نقطه تهران یا هر استان دیگه‌ای، به دو فرودگاه اصلی کشور؛ یعنی فرودگاه بین المللی امام خمینی و مهرآباد، با بیشترین کیفیت و کمترین چالش انجام بشه.

افراد می‌تونن با رزرو تاکسی از سایت https://hitaxivipairport.com/یا شماره‌گیری هر کدوم از سه شماره زیر:


1. 09354456575

2. 02177712179

3. 02177712178

و ارسال پیام به شماره 09354456575 در واتساپ، تاکسی رزرو کنن.