اینکه سفرت کاری باشه یا تفریحی؛ مهم نیست! اینکه بخوای از تهران به یه شهر دیگه بری و یا از یه شهر دیگه خودتو به فرودگاه امام خمینی یا مهرآباد برسونی هم؛ مهم نیست! مهم اینه که های تاکسی رو برای سفر با تاکسی بین شهری خودت انتخاب کردی! ما آمادگی انجام سفرهای بین شهری به مقصد فرودگاه امام یا مهرآباد و یا از مبدا فرودگاه مهرآباد و امام رو، داریم.

تاکسی بین شهری های تاکسی

سفرهای بین شهری خودرویی یا هوایی؟!

سفرهای بین شهری رو می‌شه با وسایل حمل و نقل مختلفی مثل خودروی شخصی، تاکسی بین شهری، هواپیما، اتوبوس یا حتی دوچرخه انجام داد که هرکدوم هم خوبی‌ها و بدی‌های خاصی خودش رو داره؛ مثلا سفر کردن با هواپیما باعث می‌شه آدم زیبایی و لذت بخش بودن مسیر و جاده رو از دست بده اما در سریع‌ترین حالت ممکن به مقصد برسه، یا سفر کردن با اتوبوس ممکنه خیلی سخت و طاقت فرسا باشه و در ساعت‌های خاصی هم انجام بشه، سفر با ماشین شخصی و رانندگی هم، انرژی زیادی رو از فرد می‌گیره…
اما وقتی یک سفری مطمئن و باکیفیت رو با تاکسی بین شهری انتخاب می‌کنی، دیگه نه نگران رانندگی و خستگی بعدشی، نه نگران شرایط آب و هوایی و نوع جاده، نه نگران دیر یا زود شدن ساعت سفر و نه هیچ چیز دیگه… با آرامش از جاده لذت می‌بری و یه سفر دلنشین و راحت رو تجربه می‌کنی…

راننده‌ها و نوع تاکسی‌های فرودگاهی، های تاکسی برای سفرهای بین شهری

• راننده‌های های تاکسی بین شهری فرودگاه امام

ما در مجموعه، های تاکسی امنیت و آسایش مسافرانمون رو در اولویت اول قرار دادیم؛ به همین دلیل هم در انتخاب راننده، سخت‌گیری‌های زیادی به خرج دادیم تا بهترین و حرفه ای‌ترین اونها رو، برای ارائه خدمات به مشتریانمون گلچین کنیم.
تمامی راننده‌های های تاکسی بین شهری، چندین سال در زمینه رانندگی در جاده‌های مختلف (کوهستانی، خاکی و آسفالت) تجربه دارن و برای رانندگی در شب هم، دوره‌های خاصی رو گذروندن. روابط عمومی بالا و سلامت جسمی و روانی هم، از پایه‌ای ترین ویژگی‌های اونهاست.
تمام این شرایط در حالیه که اگر از سرویس ماشین در اختیار هم برای سفر با تاکسی بین شهری استفاده کنی، راننده و ماشین به‌صورت کامل، بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی، در اختیارت خواهند بود. پس رزرو تاکسی بین شهری رو از دست نده!

• تاکسی ‌های بین شهری، های تاکسی

فرقی نمی‌کنه از سرویس Economy استفاده کنی یا VIP! تمامی تاکسی‌های بین شهری مجموعه ما، ساخته شده در سال‌های 2013 تا 2017 هستند که از این بابت، جزو باکیفیت‌ترین و جدیدترین مدل‌ها به حساب میان و احتمال اینکه در بین جاده دچار مشکل بشن؛ تقریبا نزدیک به صفره! تمامی خودروها هم، قبل از اعزام به سفر بین شهری، گواهی معاینه فنی دریافت و به‌طورکامل توسط مکانیک‌های معتمد ما، چک و بررسی می‌شن…

رزرو تاکسی بین شهری

رزرو تاکسی بین شهری فرودگاه امام و مهراباد

برای رزرو تاکسی بین شهری که یکی از دو فرودگاه امام خمینی یا مهرآباد، مبدا یا مقصدش هستند، فقط کافیه با یکی از سه شماره
1. 09354456575
2. 02177712179
3. 02177712178
تماس و یا به شماره 09354456575 در واتساپ پیام بدی. تاکسی‌های بین شهری، های تاکسی کمتر از یک ساعت خودشون رو بهت می‌رسونن.

جدول هزینه‌ها و سرویس‌های تاکسی بین شهری (قیمت‌ها به هزار تومان می‌باشد)

سوالات متداول

در سفرهای بین شهری با تاکسی بین شهری بیمه افراد و بار انجام می‌شه؟

بله؛ مسافران و بارهاشون، در طول سفر از مزایای بیمه سرنشین خودرو بهره مند می‌شن. البته که تمام تاکسی‌های بین شهریی ما از قدرت و استحکام بدنه بالایی برخوردار هستند و راننده‌های مجربی هم برای رانندگی در شرایط مختلف با ما همکاری می‌کنن؛ اما به‌هرحال اگر در حین سفر تصادف و یا خسارتی به مسافرها و بارهاشون وارد بشه، هزینه‌های درمانی و مالی وارده، تمام و کمال توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

اگر تاکسی بین شهری در راه دچار مشکل شد، هزینه پرداخت شده به مسافر عودت داده می‌شه؟

اگر برای تاکسی یسن شهری که درحال سفر بود، مشکلی پیش اومد و به هر دلیلی نتونست مسافرانش رو به مقصد برسونه، های تاکسی بلافاصله خودروی جدیدی رو به محل اعزام می‌کنه و مسافران رو به مقصد می‌رسونه؛ این کار بدون نیاز به پرداخت وجه اضافی توسط مسافر انجام می‌شه!

تا چند روز قبل از سفر با تاکسی بین شهری، امکان رزرو تاکسی وجود داره؟

بهترین تایم 1.5 الی 2 ساعت قبل از سفرتان هست.

برای استفاده از تاکسی بین شهری به‌عنوان ماشین دراختیار، باید چه اقداماتی انجام بدم؟

فقط کافیه هنگام رزرو تاکسی بین شهری یا فرودگاهی، این موضوع رو اعلام کنین. و به دلیل برخورداری ماشین های شرکت های تاکسی از GPS، فقط ما این امکان را داریم، که کمتر از 2 ساعت ماشین را در اختیار شما قرار بدیم. اگه ماشین ما به منظقه شما نزدیک باشه، حتی امکان ارسال ماشین در کمتر از 2 ساعت هم برای ما مقدوره.