رزرو تاکسی فرودگاه - های تاکسی

خدمات ما برای شما مسافرین عزیز

کیفیت بالای تاکسی ها که از ایمنی بالایی نسبت به خودرو های حال حاضر برخوردار هستند و شما میتوانید سفر امن تری را تجربه کنید و مهم تر از آن اینکه رانندگان خودروها دارای کارت سلامت که براساس شرایط سنی هر شش ماه یا هر یک سال تمدید می‌شود و شما می توانید با خیالی آسوده تر سفر کنید و تمامی سرنشینان خودرو های vip مشمول بیمه مسافری میشوند.

در پایان سفر با ما اگر لوازم خود را در خودرو های ما جا گذاشتید نگران نباشید ، تمام خودرو های ما قابل پیگیری و مورد اطمینان هستند و ما اینجا هستیم به صورت ۲۴ ساعته تا پایان سفر و شما را همراهی خواهیم کرد.

خدمات ما

های تاکسی - ترانسفر فرودگاهی

Airport transfer (ترانسفرفرودگاهی): اتفاق یکبار پیش می‌آید پس استرس را درشروع سفر تفریحی یا تجاریتان از خود و خانواده‌تان دور کنید و با اطمینان شروع کنید البته این پایان کار نیست و در بازگشت ما در فرودگاه منتظر شما هستیم کافیست شما تاریخ بازگشت و شماره‌ی پرواز را به ما اعلام کنید تا در هر شرایطی مطمئن باشید که ما در فرودگاه منتظر شما هستیم حتی در شرایط جوی نامساعد و ساعات پیک ترافیک و تعطیلات که عمدا فرودگاه با کمبود تاکسی روبه رو می شود.

های تاکسی - سرویس بین شهری

Intercity travel (سفربین شهری): سفرهای کاری و تفریحی کوتاه مدت که عمدا به شهر های صنعتی و توریستی نزدیک پایتخت انجام می‌شود یکی از دغدغه‌های همیشگی شما عزیزان میباشد. حال اگر بخواهیم شرایط آب و هوایی و جاده‌ای در فصول سرد و گرم سال را نیز به آن اضافه کنیم مشکلات چند برابر میباشد استفاده از سرویس های وی ای پی و لوکس ما می‌تواند این مشکلات را به طور کامل از بین برده و شما آسوده خاطر به اهداف خود در سفر بپردازید در این راستا آماده ایم تا با اخذ قرداد با سازمان‌ها و شرکت‌ها به طور مستمر و برنامه ریزی شده سرویس‌های لازم را ارائه نماییم.

های تاکسی - سرویس در اختیار

Car with driver available (خودرو با راننده ی در اختیار): سرویس در اختیار به شما این امکان را می‌دهد تا با فراغ خاطر به کارهای روزانه خود برسید بدون دغدغه‌ی جای پارک محدودیت تردد در نقاط مختلف شهر تهران و کلیه‌ی مناطق کشور. ضمنا شما می توانید از زمان‌های پیش‌رو که زمان تردد محسوب می‌شود از محیط آرام و مطلوب داخل خودرو جهت انجام کارهای خود استفاده نمایید.

های تاکسی - پیکاپ فرودگاهی

Airport pickup (پیکاپ فرودگاهی): واقعا نیازی به حضور شما نیست ما میهمان داخلی و خارجی شما را از فرودگاه باکمال احترام و امنیت به مقصد می‌رسانیم. تمام ابزار آماده است پلاکارد مشخصات میهمان و تسلط به زبان انگلیسی و خودرو وی ای پی تا درب مقصد